Ексклузивно, само до краја октобра остварите попуст од 20% на онлине куповину, за све представе.

Купи карту. Дођи на време.

Велика сцена „Оливера и Раде Марковић“
20.00h

Мала сцена „Предраг Пепи Лаковић”
20.30h

07.10. Понедељак
Ко се боји Вирџиније Вулф
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
Утопљена душа
Александар Југовић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:30
08.10. Уторак
Ко се боји Вирџиније Вулф
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
Москвичем до пакла
Златко Грушановић
Редитељ:Марија Барна Липковски Време почетка:20:30
09.10. Среда
Ко се боји Вирџиније ВулфПремијера
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
10.10. Четвртак
Ко се боји Вирџиније Вулф
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
Москвичем до пакла
Златко Грушановић
Редитељ:Марија Барна Липковски Време почетка:20:30
11.10. Петак
Идеалан муж
Оскар Вајлд
Редитељ:Предраг Штрбац Време почетка:20:00
Не играј на Енглезе
Владимир Ђурђевић
Редитељ:Сташа Копривица Време почетка:20:30
12.10. Субота
Идеалан муж
Оскар Вајлд
Редитељ:Предраг Штрбац Време почетка:20:00
Не играј на Енглезе
Владимир Ђурђевић
Редитељ:Сташа Копривица Време почетка:20:30
13.10. Недеља
Идеалан муж
Оскар Вајлд
Редитељ:Предраг Штрбац Време почетка:20:00
Не играј на ЕнглезеPRODATO
Владимир Ђурђевић
Редитељ:Сташа Копривица Време почетка:20:30
15.10. Уторак
Црна кутија
Ана Ђорђевић
Редитељ:Андреј Носов Време почетка:20:00
Сумрак богова
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
16.10. Среда
Црна кутија
Ана Ђорђевић
Редитељ:Андреј Носов Време почетка:20:00
Сумрак богова
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
17.10. Четвртак
Црна кутија
Ана Ђорђевић
Редитељ:Андреј Носов Време почетка:20:00
Сумрак богова
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
18.10. Петак
Млеко
Василис Кациконурис
Редитељ:Ђурђа Тешић Време почетка:20:30
19.10. Субота
Лет изнад кукавичјег гнезда200. izvođenje PRODATO
Кен Кизи/ Дејл Васерман
Редитељ:Жанко Томић Време почетка:20:00
20.10. Недеља
Лет изнад кукавичјег гнезда
Кен Кизи/ Дејл Васерман
Редитељ:Жанко Томић Време почетка:20:00
Млеко
Василис Кациконурис
Редитељ:Ђурђа Тешић Време почетка:20:30
22.10 Уторак
Три класе и госпођа Нушић
Владимир Ђурђевић
Редитељ:Милица Краљ Време почетка:20:00
Елинг
Сајмон Бент
Редитељ:Марко Манојловић Време почетка:20:30
23.10. Среда
Три класе и госпођа Нушић
Владимир Ђурђевић
Редитељ:Милица Краљ Време почетка:20:00
Елинг
Сајмон Бент
Редитељ:Марко Манојловић Време почетка:20:30
24.10. Четвртак
Три класе и госпођа Нушић
Владимир Ђурђевић
Редитељ:Милица Краљ Време почетка:20:00
Елинг
Сајмон Бент
Редитељ:Марко Манојловић Време почетка:20:30
25.10. Петак
Кад су цветале тиквеPRODATO
Драгослав Михаиловић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:00
Игра парова
Матјаж Зупанчић
Редитељ:Милица Краљ Време почетка:20:30
26.10. Субота
Кад су цветале тикве
Драгослав Михаиловић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:00
Игра парова
Матјаж Зупанчић
Редитељ:Милица Краљ Време почетка:20:30
27.10. Недеља
Кад су цветале тикве
Драгослав Михаиловић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:00
Игра парова200. извођење
Матјаж Зупанчић
Редитељ:Милица Краљ Време почетка:20:30
29.10. Уторак
Клошмерл
Габријел Шеваље
Редитељ:Кокан Младеновић Време почетка:20:00
30.10. Среда
Клошмерл
Габријел Шеваље
Редитељ:Кокан Младеновић Време почетка:20:00
Драга Јелена
Људмила Разумовска
Редитељ:Миленија Стаменковић Време почетка:20:30
31.10. Четвртак
Клошмерл
Габријел Шеваље
Редитељ:Кокан Младеновић Време почетка:20:00
Драга Јелена
Људмила Разумовска
Редитељ:Миленија Стаменковић Време почетка:20:30

ТРОМЕСЕЧНИ РЕПЕРТОАР

ПРЕУЗМИ ПДФ