Ekskluzivno, samo do kraja oktobra ostvarite popust od 20% na online kupovinu, za sve predstave.

Kupi kartu. Dođi na vreme.

Velika scena „Olivera i Rade Marković“
20.00h

Mala scena „Predrag Pepi Laković”
20.30h

07.10. Ponedeljak
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
08.10. Utorak
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
Moskvičem do pakla
Zlatko Grušanović
Reditelj:Marija Barna Lipkovski Vreme početka:20:30
09.10. Sreda
Ko se boji Virdžinije VulfPremijera
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
10.10. Četvrtak
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
Moskvičem do pakla
Zlatko Grušanović
Reditelj:Marija Barna Lipkovski Vreme početka:20:30
11.10. Petak
Idealan muž
Oskar Vajld
Reditelj:Predrag Štrbac Vreme početka:20:00
Ne igraj na Engleze
Vladimir Đurđević
Reditelj:Staša Koprivica Vreme početka:20:30
12.10. Subota
Idealan muž
Oskar Vajld
Reditelj:Predrag Štrbac Vreme početka:20:00
Ne igraj na Engleze
Vladimir Đurđević
Reditelj:Staša Koprivica Vreme početka:20:30
13.10. Nedelja
Idealan muž
Oskar Vajld
Reditelj:Predrag Štrbac Vreme početka:20:00
Ne igraj na EnglezePRODATO
Vladimir Đurđević
Reditelj:Staša Koprivica Vreme početka:20:30
15.10. Utorak
Crna kutija
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:20:00
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
16.10. Sreda
Crna kutija
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:20:00
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
17.10. Četvrtak
Crna kutija
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:20:00
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
18.10. Petak
Mleko
Vasilis Kacikonuris
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
19.10. Subota
Let iznad kukavičjeg gnezda200. izvođenje PRODATO
Ken Kizi/ Dejl Vaserman
Reditelj:Žanko Tomić Vreme početka:20:00
20.10. Nedelja
Let iznad kukavičjeg gnezda
Ken Kizi/ Dejl Vaserman
Reditelj:Žanko Tomić Vreme početka:20:00
Mleko
Vasilis Kacikonuris
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
22.10 Utorak
Tri klase i gospođa Nušić
Vladimir Đurđević
Reditelj:Milica Kralj Vreme početka:20:00
Eling
Sajmon Bent
Reditelj:Marko Manojlović Vreme početka:20:30
23.10. Sreda
Tri klase i gospođa Nušić
Vladimir Đurđević
Reditelj:Milica Kralj Vreme početka:20:00
Eling
Sajmon Bent
Reditelj:Marko Manojlović Vreme početka:20:30
24.10. Četvrtak
Tri klase i gospođa Nušić
Vladimir Đurđević
Reditelj:Milica Kralj Vreme početka:20:00
Eling
Sajmon Bent
Reditelj:Marko Manojlović Vreme početka:20:30
25.10. Petak
Kad su cvetale tikvePRODATO
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
Igra parova
Matjaž Zupančić
Reditelj:Milica Kralj Vreme početka:20:30
26.10. Subota
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
Igra parova
Matjaž Zupančić
Reditelj:Milica Kralj Vreme početka:20:30
27.10. Nedelja
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
Igra parova200. izvođenje
Matjaž Zupančić
Reditelj:Milica Kralj Vreme početka:20:30
29.10. Utorak
Klošmerl
Gabrijel Ševalje
Reditelj:Kokan Mladenović Vreme početka:20:00
30.10. Sreda
Klošmerl
Gabrijel Ševalje
Reditelj:Kokan Mladenović Vreme početka:20:00
Draga Jelena
Ljudmila Razumovska
Reditelj:Milenija Stamenković Vreme početka:20:30
31.10. Četvrtak
Klošmerl
Gabrijel Ševalje
Reditelj:Kokan Mladenović Vreme početka:20:00
Draga Jelena
Ljudmila Razumovska
Reditelj:Milenija Stamenković Vreme početka:20:30

TROMESEČNI REPERTOAR

PREUZMI PDF