REPERTOAR

Velika scena "Olivera i Rade Marković" u 19.30h

Mala scena "Predrag Pepi Laković" u 20.00h

BDP Globos Arena u 20.00h

Biletarnica BDP-a neće raditi do 01.08.

                       

Velika scena "Olivera i Rade Marković" u 19.30h

                       

Mala scena "Predrag Pepi Laković" u 20.00h

01.11.
Antigona
Sofokle
Reditelj: Vreme početka:20:00
02.11.
Antigona
Sofokle
Reditelj: Vreme početka:20:00
03.11.
Living room
Reditelj: Vreme početka:19:00
04.11.
Living room
Reditelj: Vreme početka:19:00
05.11.
Yankee RosePREMIJERA
Slobodan Obradović
06.11.
Yankee Rose
Slobodan Obradović
07.11.
Baal
Bertolt Breht
Reditelj:Diego De Brea Vreme početka:19:00
08.11.
Baal
Bertolt Breht
Reditelj:Diego De Brea Vreme početka:19:00
09.11.
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:19:00
10.11.
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:19:00
11.11.
Cement Fest
Crna kutija
Ana Đorđević (inspirisano filmom "Savršeni stranci" P. Đenovezea)
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:19:30
12.11.
Crna kutija
Ana Đorđević (inspirisano filmom "Savršeni stranci" P. Đenovezea)
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:19:30
13.11.
Cement Fest
Tramvaj zvani želja
Tenesi Vilijams
Reditelj: Vreme početka:20:00
14.11.
Cement Fest
Tramvaj zvani želja
Tenesi Vilijams
Reditelj: Vreme početka:20:00
15.11.
Zelena čoja Montenegra
Reditelj:Nikita Milivojević Vreme početka:19:00
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:19:30
16.11.
Zelena čoja Montenegra
Reditelj:Nikita Milivojević Vreme početka:19:00
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:19:30
17.11.
Tiho teče Misisipi
Vladimir Tabašević
Reditelj:Ivica Buljan Vreme početka:19:00
Trpele
Milena Depolo i Boban Skerlić
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
18.11.
Tiho teče Misisipi
Vladimir Tabašević
Reditelj:Ivica Buljan Vreme početka:19:00
Trpele
Milena Depolo i Boban Skerlić
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
19.11.
Divlje meso
Goran Stefanovski
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:19:00
20.11.
Divlje meso
Goran Stefanovski
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:19:00
21.11.
22.11.
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:19:00
23.11.
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:19:00
24.11.
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj: Vreme početka:19:00
Helverova noćPREMIJERA
25.11.
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj: Vreme početka:19:00
Helverova noć
26.11.
Zaljubljeni Šekspir
27.11.
Zaljubljeni Šekspir
28.11.
Božanstvena komedija
Dante Aligijeri
29.11.
Božanstvena komedija
Dante Aligijeri
Mizantrop
Žan Batist Poklen Molijer
30.11.
Božanstvena komedija
Dante Aligijeri
Mizantrop
Žan Batist Poklen Molijer

PREUZMITE REPERTOAR