Kupi kartu, dođi na vreme

sve predstave su otkazane do daljeg

Велика сцена „Оливера и Раде Марковић“
20.00h

Мала сцена „Предраг Пепи Лаковић”
20.30h

01.03.
Трпеле
Милена Деполо и Бобан Скерлић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:30
02.03.
03.03.
Трпеле
Милена Деполо и Бобан Скерлић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:30
04.03.
05.03.
Ко се боји Вирџиније Вулф
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
Сумрак богова
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
06.03.
Ко се боји Вирџиније Вулф
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
Сумрак богова
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
07.03.
Ко се боји Вирџиније Вулф
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
Фине мртве д(ј)евојке
Мате Матишић
Редитељ:Патрик Лазић Време почетка:20:30
08.03.
Ко се боји Вирџиније Вулф
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
Фине мртве д(ј)евојке
Мате Матишић
Редитељ:Патрик Лазић Време почетка:20:30
09.03.
10.03.
Утопљена душа
Александар Југовић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:30
11.03.
Утопљена душаotkazano
Александар Југовић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:30
12.03.
Утопљена душаotkazano
Александар Југовић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:30
13.03.
Ружни, прљави, злиotkazano
Редитељ:Lenka Udovički
Утопљена душаotkazano
Александар Југовић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:30
14.03.
Ружни, прљави, злиotkazano
Редитељ:Lenka Udovički
15.03.
Ружни, прљави, злиotkazano
Редитељ:Lenka Udovički
16.03.
17.03.
Ружни, прљави, злиotkazano
Редитељ:Lenka Udovički
Елингotkazano
Сајмон Бент
Редитељ:Марко Манојловић Време почетка:20:30
18.03.
Ружни, прљави, злиotkazano
Редитељ:Lenka Udovički
Елингotkazano
Сајмон Бент
Редитељ:Марко Манојловић Време почетка:20:30
19.03.
Ружни, прљави, злиotkazano
Редитељ:Lenka Udovički
Елингotkazano
Сајмон Бент
Редитељ:Марко Манојловић Време почетка:20:30
20.03.
Ружни, прљави, злиotkazano
Редитељ:Lenka Udovički
Расло ми је бадем дрвоotkazano
Живојин Павловић
Редитељ:Милена Павловић Чучиловић Време почетка:20:30
21.03.
Лет изнад кукавичјег гнездаotkazano
Кен Кизи/ Дејл Васерман
Редитељ:Жанко Томић Време почетка:20:00
Расло ми је бадем дрвоotkazano
Живојин Павловић
Редитељ:Милена Павловић Чучиловић Време почетка:20:30
22.03.
Лет изнад кукавичјег гнездаotkazano
Кен Кизи/ Дејл Васерман
Редитељ:Жанко Томић Време почетка:20:00
Москвичем до паклаotkazano
Златко Грушановић
Редитељ:Marija Barna Lipkovski Време почетка:20:30
23.03.
24.03.
Роман о Лондонуotkazano
Милош Црњански
Редитељ:Ана Ђорђевић Време почетка:20:00
Москвичем до паклаotkazano
Златко Грушановић
Редитељ:Marija Barna Lipkovski Време почетка:20:30
25.03.
Роман о Лондонуotkazano
Милош Црњански
Редитељ:Ана Ђорђевић Време почетка:20:00
Москвичем до паклаotkazano
Златко Грушановић
Редитељ:Marija Barna Lipkovski Време почетка:20:30
26.03.
Un Poyo RojoBFI otkazano
Мој деда је аутotkazano
Душан Јанковић
Редитељ:Ђурђа Тешић Време почетка:20:30
27.03.
Кад су цветале тиквеotkazano
Драгослав Михаиловић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:00
28.03.
FugaBFI otkazano
Мој деда је аутotkazano
Душан Јанковић
Редитељ:Ђурђа Тешић Време почетка:20:30
29.03.
30.03.
31.03.
Кад су цветале тиквеotkazano
Драгослав Михаиловић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:00
01.04.
Biće sve gore i gore i gore, moj prijateljuotkazano
04.04.
Čudesna dinamikaotkazano

ТРОМЕСЕЧНИ РЕПЕРТОАР

ПРЕУЗМИ ПДФ