Kupi kartu. Dođi na vreme.

Velika scena „Olivera i Rade Marković“
20.00h

Mala scena „Predrag Pepi Laković”
20.30h

01.03.
Trpele
Milena Depolo i Boban Skerlić
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
02.03.
03.03.
Trpele
Milena Depolo i Boban Skerlić
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
04.03.
05.03.
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
06.03.
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
07.03.
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
Fine mrtve d(j)evojke
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:20:30
08.03.
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
Fine mrtve d(j)evojke
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:20:30
09.03.
10.03.
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
11.03.
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
12.03.
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
13.03.
Ružni, prljavi, zliPretpremijera
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
14.03.
Ružni, prljavi, zliPremijera
15.03.
Ružni, prljavi, zli
16.03.
17.03.
Ružni, prljavi, zli
Eling
Sajmon Bent
Reditelj:Marko Manojlović Vreme početka:20:30
18.03.
Ružni, prljavi, zli
Eling
Sajmon Bent
Reditelj:Marko Manojlović Vreme početka:20:30
19.03.
Ružni, prljavi, zli
Eling
Sajmon Bent
Reditelj:Marko Manojlović Vreme početka:20:30
20.03.
Ružni, prljavi, zli
Raslo mi je badem drvo
Živojin Pavlović
Reditelj:Milena Pavlović Čučilović Vreme početka:20:30
21.03.
Let iznad kukavičjeg gnezda
Ken Kizi/ Dejl Vaserman
Reditelj:Žanko Tomić Vreme početka:20:00
Raslo mi je badem drvo
Živojin Pavlović
Reditelj:Milena Pavlović Čučilović Vreme početka:20:30
22.03.
Let iznad kukavičjeg gnezda
Ken Kizi/ Dejl Vaserman
Reditelj:Žanko Tomić Vreme početka:20:00
Moskvičem do pakla
Zlatko Grušanović
Reditelj:Marija Barna Lipkovski Vreme početka:20:30
23.03.
24.03.
Roman o Londonu
Miloš Crnjanski
Reditelj:Ana Đorđević Vreme početka:20:00
Moskvičem do pakla
Zlatko Grušanović
Reditelj:Marija Barna Lipkovski Vreme početka:20:30
25.03.
Roman o Londonu
Miloš Crnjanski
Reditelj:Ana Đorđević Vreme početka:20:00
Moskvičem do pakla
Zlatko Grušanović
Reditelj:Marija Barna Lipkovski Vreme početka:20:30
26.03.
Un Poyo RojoBFI
Moj deda je aut
Dušan Janković
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
27.03.
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
28.03.
FugaBFI
Moj deda je aut
Dušan Janković
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
29.03.
30.03.
31.03.
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
01.04.
Biće sve gore i gore i gore, moj prijateljuBFI
04.04.
Čudesna dinamikaBFI

TROMESEČNI REPERTOAR

PREUZMI PDF