Kupi kartu, dođi na vreme

sve predstave su otkazane do daljeg

Velika scena „Olivera i Rade Marković“
20.00h

Mala scena „Predrag Pepi Laković”
20.30h

01.05.
02.05.
03.05.
04.05.
Fine mrtve d(j)evojke
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:20:30
05.05.
Fine mrtve d(j)evojke
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:20:30
06.05.
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
07.05.
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
08.05.
Mačka na usijanom limenom krovu
Tenesi Vilijams
Reditelj:Nataša Poplavska Vreme početka:20:00
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
09.05.
Mačka na usijanom limenom krovu
Tenesi Vilijams
Reditelj:Nataša Poplavska Vreme početka:20:00
10.05.
Mačka na usijanom limenom krovu
Tenesi Vilijams
Reditelj:Nataša Poplavska Vreme početka:20:00
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
11.05.
12.05.
Crna kutija
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:20:00
13.05.
Crna kutija
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:20:00
14.05.
Čitač
Jugojugoslavija
15.05.
Jugojugoslavija
16.05.
Let iznad kukavičjeg gnezda
Ken Kizi/ Dejl Vaserman
Reditelj:Žanko Tomić Vreme početka:20:00
Moskvičem do pakla
Zlatko Grušanović
Reditelj:Marija Barna Lipkovski Vreme početka:20:30
17.05.
Let iznad kukavičjeg gnezda
Ken Kizi/ Dejl Vaserman
Reditelj:Žanko Tomić Vreme početka:20:00
Moskvičem do pakla
Zlatko Grušanović
Reditelj:Marija Barna Lipkovski Vreme početka:20:30
18.05.
19.05.
Ružni, prljavi, zli
Reditelj:Lenka Udovički
20.05.
Ružni, prljavi, zli
Reditelj:Lenka Udovički
Moj deda je aut
Dušan Janković
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
21.05.
FaustusPretpremijera
22.05.
FaustusPremijera
23.05.
Faustus
Trpele
Milena Depolo i Boban Skerlić
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
24.05.
Faustus
Trpele
Milena Depolo i Boban Skerlić
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
25.05.
Faustus
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
26.05.
Faustus
27.05.
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj:Ana Tomović Vreme početka:20:00
Mleko
Vasilis Kacikonuris
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
28.05.
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj:Ana Tomović Vreme početka:20:00
Mleko
Vasilis Kacikonuris
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
29.05.
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
30.05.
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
31.05.
Crna kutija
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:20:00
Draga Jelena
Ljudmila Razumovska
Reditelj:Milenija Stamenković, Dragana Udovičić Vreme početka:20:30

TROMESEČNI REPERTOAR

PREUZMI PDF