REPERTOAR

Velika scena "Olivera i Rade Marković" predstave počinju u 19.00č

200 posetilaca po predstavi /Mesta nisu numerisana

Mala scena "Predrag Pepi Laković" predstave počinju u 19.30č

80 posetilaca po predstavi /Mesta nisu numerisana

Velika scena „Olivera i Rade Marković”
19.00h

Mala scena „Predrag Pepi Laković”
19.30h

01.06. utorak
Ružni, prljavi, zli
Slobodan Obradović (po motivima filma E. Skole)
Reditelj: Vreme početka:19:00
02.06. sreda
Ružni, prljavi, zli
Slobodan Obradović (po motivima filma E. Skole)
Reditelj: Vreme početka:19:00
03.06. četvrtak
Čitač
Fedor Šili (po motivima romana Bernharda Šlinka)
Reditelj:Boris Liješević Vreme početka:19:00
04.06. petak
05.06. subota
Tiho teče Misisipi
Vladimir Tabašević
Reditelj:Ivica Buljan Vreme početka:19:00
Kišne kapi na vrelom kamenju
Rajner Verner Fasbinder
Reditelj:Jug Đorđević Vreme početka:19:30
06.06. nedelja
Tiho teče Misisipi
Vladimir Tabašević
Reditelj:Ivica Buljan Vreme početka:19:00
Kišne kapi na vrelom kamenju
Rajner Verner Fasbinder
Reditelj:Jug Đorđević Vreme početka:19:30
07.06. ponedeljak
08.06. utorak
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj: Vreme početka:19:00
Plastelin
Vasilij Sigarev
Reditelj:Marko Torlaković Vreme početka:19:30
09.06. sreda
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj: Vreme početka:19:00
10.06. četvrtak
Jugojugoslavija
Bonn Park
Reditelj:Bonn Park Vreme početka:19:00
Dan kada ja nije više bilo ja
(Der Tag, als ich nicht ich mehr war) by Roland Schimmelpfennig Performing Rights S. Fischer Verlag GmbH, Frankfurt am Main, Germany; © Roland Šimelpfenig
Reditelj: Vreme početka:19:00
11.06. petak
Jugojugoslavija
Bonn Park
Reditelj:Bonn Park Vreme početka:19:00
Dan kada ja nije više bilo ja
(Der Tag, als ich nicht ich mehr war) by Roland Schimmelpfennig Performing Rights S. Fischer Verlag GmbH, Frankfurt am Main, Germany; © Roland Šimelpfenig
Reditelj: Vreme početka:19:00
12.06. subota
Crna kutija
Ana Đorđević (inspirisano filmom "Savršeni stranci" P. Đenovezea)
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:19:00
13.06. nedelja
Crna kutija
Ana Đorđević (inspirisano filmom "Savršeni stranci" P. Đenovezea)
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:19:00
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:19:30
14.06. ponedeljak
Divlje meso
Goran Stefanovski
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:19:00
Fine mrtve d(j)evojke
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:19:30
15.06. utorak
Fine mrtve d(j)evojke
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:19:30
16.06. sreda
17.06. četvrtak
Trpele
Milena Depolo i Boban Skerlić
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:19:30
18.06. petak
Trpele
Milena Depolo i Boban Skerlić
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:19:30
19.06. subota
Demokratija
Josif Brodski
Reditelj: Vreme početka:19.30
20.06. nedelja
Demokratija
Josif Brodski
Reditelj: Vreme početka:19.30
21.06. ponedeljak
22.06. utorak
23.06. sreda
Baal
Bertolt Breht
Reditelj:Diego De Brea Vreme početka:19:00
24.06. četvrtak
Baal
Bertolt Breht
Reditelj:Diego De Brea Vreme početka:19:00
25.06. petak
26.06. subota
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:19:00
27.06. nedelja
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:19:00
28.06. ponedeljak
Cement BeogradBELEF
Milan Ramšak Marković
Reditelj: Vreme početka:19:00
29.06. utorak
Cement Beograd
Milan Ramšak Marković
Reditelj: Vreme početka:19:00
30.06. sreda
Cement Beograd
Milan Ramšak Marković
Reditelj: Vreme početka:19:00

PREUZMITE REPERTOAR

PREUZMI PDF