Kupi kartu. Dođi na vreme.

Velika scena „Olivera i Rade Marković“
20.00h

Mala scena „Predrag Pepi Laković”
20.30h

10.01.
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj:Ana Tomović Vreme početka:20:00
Plastelin
Vasilij Sigarev
Reditelj:Marko Torlaković Vreme početka:20:30
11.01.
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj:Ana Tomović Vreme početka:20:00
Plastelin
Vasilij Sigarev
Reditelj:Marko Torlaković Vreme početka:20:30
12.01.
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj:Ana Tomović Vreme početka:20:00
Plastelin
Vasilij Sigarev
Reditelj:Marko Torlaković Vreme početka:20:30
13.01.
14.01.
Let iznad kukavičjeg gnezda
Ken Kizi/ Dejl Vaserman
Reditelj:Žanko Tomić Vreme početka:20:00
Igra parova
Matjaž Zupančić
Reditelj:Milica Kralj Vreme početka:20:30
15.01.
Let iznad kukavičjeg gnezda
Ken Kizi/ Dejl Vaserman
Reditelj:Žanko Tomić Vreme početka:20:00
Igra parova
Matjaž Zupančić
Reditelj:Milica Kralj Vreme početka:20:30
16.01.
Let iznad kukavičjeg gnezda
Ken Kizi/ Dejl Vaserman
Reditelj:Žanko Tomić Vreme početka:20:00
Igra parova
Matjaž Zupančić
Reditelj:Milica Kralj Vreme početka:20:30
17.01.
Mačka na usijanom limenom krovu
Tenesi Vilijams
Reditelj:Nataša Poplavska Vreme početka:20:00
Fine mrtve d(j)evojke
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:20:30
18.01.
Mačka na usijanom limenom krovu
Tenesi Vilijams
Reditelj:Nataša Poplavska Vreme početka:20:00
Fine mrtve d(j)evojke
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:20:30
19.01.
Mačka na usijanom limenom krovu
Tenesi Vilijams
Reditelj:Nataša Poplavska Vreme početka:20:00
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
20.01.
21.01.
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
22.01.
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
23.01.
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
24.01.
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
25.01.
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
26.01.
27.01.
PrimoItalijanski institut za kulturu
28.01.
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
29.01.
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
30.01.
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
31.01.
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00

TROMESEČNI REPERTOAR

PREUZMI PDF