Kupi kartu, dođi na vreme

sve predstave su otkazane do daljeg

Велика сцена „Оливера и Раде Марковић“
20.00h

Мала сцена „Предраг Пепи Лаковић”
20.30h

02.03.
Ко се боји Вирџиније ВулфPodgorica (RUTA)
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
03.03.
ПластелинPodgorica (RUTA)
Vasilij Sigarev
Редитељ:Марко Торлаковић Време почетка:20:30
10.03.
Ко се боји Вирџиније ВулфNovi Sad (NIS)
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
11.03.
Ко се боји Вирџиније ВулфNovi Sad (NIS)
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
22.03.
Црна кутијаDK Ćuprija - otkazano
Ана Ђорђевић
Редитељ:Андреј Носов Време почетка:20:00
23.03.
Црна кутија"Dani komedije" Jagodina - otkazano
Ана Ђорђевић
Редитељ:Андреј Носов Време почетка:20:00
30.03.
Сумрак боговаCK Zrenjanin - otkazano
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
01.04.
Москвичем до паклаDK Vrnjačka Banja - otkazano
Златко Грушановић
Редитељ:Marija Barna Lipkovski Време почетка:20:30
02.04.
Црна кутијаDK Aleksinac - otkazano
Ана Ђорђевић
Редитељ:Андреј Носов Време почетка:20:00
03.04.
FaustusPremijera, Sarajevo
04.04.
Сумрак богова"Dani M.Živanovića" Požarevac
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
06.04.
Сумрак богова"Pozorišno proleće" Šabac - otkazano
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
07.04.
ПластелинDK Studentski Grad
Vasilij Sigarev
Редитељ:Марко Торлаковић Време почетка:20:30
08.04.
Црна кутијаPodgorica
Ана Ђорђевић
Редитељ:Андреј Носов Време почетка:20:00
09.04.
Црна кутијаKC Kotor
Ана Ђорђевић
Редитељ:Андреј Носов Време почетка:20:00
14.04.
Моје детеLjubljana (RUTA)
Стојан Срдић
Редитељ:Ана Ђорђевић Време почетка:20:30
22.04.
Црна кутијаDK Svilajnac
Ана Ђорђевић
Редитељ:Андреј Носов Време почетка:20:00
26.04.
Кад су цветале тиквеNovi Sad (SNP)
Драгослав Михаиловић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:00
28.04.
МлекоNP Niš
Василис Кациконурис
Редитељ:Ђурђа Тешић Време почетка:20:30
29.04.
МлекоNP Leskovac
Василис Кациконурис
Редитељ:Ђурђа Тешић Време почетка:20:30
30.04.
МлекоNP Vranje
Василис Кациконурис
Редитељ:Ђурђа Тешић Време почетка:20:30
04.05.
Ко се боји Вирџиније ВулфNP Niš
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
05.05.
Ко се боји Вирџиније ВулфCZK Valjevo
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
08.05.
Фине мртве д(ј)евојкеINK Pula
Мате Матишић
Редитељ:Патрик Лазић Време почетка:20:30
09.05.
Фине мртве д(ј)евојке"Festival malih scena" Rijeka
Мате Матишић
Редитељ:Патрик Лазић Време почетка:20:30
12.05.
Сумрак боговаCK Mladenovac
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
13.05.
Сумрак боговаCK Lazarevac
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
15.05.
ЧитачNovi Sad (NIS)
19.05.
Мој деда је аутDK Studentski Grad
Душан Јанковић
Редитељ:Ђурђа Тешић Време почетка:20:30
22.05.
Ко се боји Вирџиније ВулфSmederevo
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
26.05.
Сумрак боговаKC Ruma
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
06.06.
Моје детеDK Studentski Grad
Стојан Срдић
Редитељ:Ана Ђорђевић Време почетка:20:30
10.06.
Фине мртве д(ј)евојкеCK Aleksinac
Мате Матишић
Редитељ:Патрик Лазић Време почетка:20:30
11.06.
Фине мртве д(ј)евојкеNP Niš
Мате Матишић
Редитељ:Патрик Лазић Време почетка:20:30
12.06.
Фине мртве д(ј)евојкеNP Pirot
Мате Матишић
Редитељ:Патрик Лазић Време почетка:20:30
16.06.
Фине мртве д(ј)евојкеSarajevo (RUTA)
Мате Матишић
Редитељ:Патрик Лазић Време почетка:20:30
17.06.
Фине мртве д(ј)евојкеNP Mostar
Мате Матишић
Редитељ:Патрик Лазић Време почетка:20:30
19.06.
ЧитачNovi Sad (NIS)
20.06.
ЧитачNovi Sad (NIS)
25.06.
Сумрак боговаKC Kotor
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
26.06.
Сумрак боговаZetski dom Cetinje
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
28.06.
Кад су цветале тиквеNovi Sad (SNP)
Драгослав Михаиловић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:00

ТРОМЕСЕЧНИ РЕПЕРТОАР

ПРЕУЗМИ ПДФ