Kupi kartu, dođi na vreme

20% POPUSTA ONLINE ZA PREDSTAVE U APRILU, MAJU I JUNU!

Velika scena „Olivera i Rade Marković“
20.00h

Mala scena „Predrag Pepi Laković”
20.30h

02.03.
Ko se boji Virdžinije VulfPodgorica (RUTA)
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
03.03.
PlastelinPodgorica (RUTA)
Vasilij Sigarev
Reditelj:Marko Torlaković Vreme početka:20:30
10.03.
Ko se boji Virdžinije VulfNovi Sad (NIS)
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
11.03.
Ko se boji Virdžinije VulfNovi Sad (NIS)
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
22.03.
Crna kutijaDK Ćuprija - otkazano
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:20:00
23.03.
Crna kutija"Dani komedije" Jagodina - otkazano
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:20:00
30.03.
Sumrak bogovaCK Zrenjanin - otkazano
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
01.04.
Moskvičem do paklaDK Vrnjačka Banja - otkazano
Zlatko Grušanović
Reditelj:Marija Barna Lipkovski Vreme početka:20:30
02.04.
Crna kutijaDK DK Aleksinac
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:20:00
03.04.
FaustusPremijera, Sarajevo
04.04.
Sumrak bogova"Dani M.Živanovića" Požarevac
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
06.04.
Sumrak bogova"Pozorišno proleće" Šabac
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
07.04.
PlastelinDK Studentski Grad
Vasilij Sigarev
Reditelj:Marko Torlaković Vreme početka:20:30
08.04.
Crna kutijaPodgorica
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:20:00
09.04.
Crna kutijaKC Kotor
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:20:00
14.04.
Moje deteLjubljana (RUTA)
Stojan Srdić
Reditelj:Ana Đorđević Vreme početka:20:30
22.04.
Crna kutijaDK Svilajnac
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:20:00
26.04.
Kad su cvetale tikveNovi Sad (SNP)
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
28.04.
MlekoNP Niš
Vasilis Kacikonuris
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
29.04.
MlekoNP Leskovac
Vasilis Kacikonuris
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
30.04.
MlekoNP Vranje
Vasilis Kacikonuris
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
04.05.
Ko se boji Virdžinije VulfNP Niš
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
05.05.
Ko se boji Virdžinije VulfCZK Valjevo
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
08.05.
Fine mrtve d(j)evojkeINK Pula
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:20:30
09.05.
Fine mrtve d(j)evojke"Festival malih scena" Rijeka
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:20:30
12.05.
Sumrak bogovaCK Mladenovac
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
13.05.
Sumrak bogovaCK Lazarevac
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
15.05.
ČitačNovi Sad (NIS)
19.05.
Moj deda je autDK Studentski Grad
Dušan Janković
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
22.05.
Ko se boji Virdžinije VulfSmederevo
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
26.05.
Sumrak bogovaKC Ruma
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
06.06.
Moje deteDK Studentski Grad
Stojan Srdić
Reditelj:Ana Đorđević Vreme početka:20:30
10.06.
Fine mrtve d(j)evojkeCK Aleksinac
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:20:30
11.06.
Fine mrtve d(j)evojkeNP Niš
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:20:30
12.06.
Fine mrtve d(j)evojkeNP Pirot
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:20:30
16.06.
Fine mrtve d(j)evojkeSarajevo (RUTA)
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:20:30
17.06.
Fine mrtve d(j)evojkeNP Mostar
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:20:30
19.06.
ČitačNovi Sad (NIS)
20.06.
ČitačNovi Sad (NIS)
25.06.
Sumrak bogovaKC Kotor
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
26.06.
Sumrak bogovaZetski dom Cetinje
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
28.06.
Kad su cvetale tikveNovi Sad (SNP)
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00

TROMESEČNI REPERTOAR

PREUZMI PDF