REPERTOAR

Velika scena "Olivera i Rade Marković" u 19.30h

Mala scena "Predrag Pepi Laković" u 20.00h

BDP Globos Arena u 20.00h

Biletarnica BDP-a neće raditi do 01.08.

                       

Velika scena "Olivera i Rade Marković" u 19.30h

                       

Mala scena "Predrag Pepi Laković" u 20.00h

06.08
DemokratijaBrioni
Josif Brodski
Reditelj: Vreme početka:19:30
10.08.
Zaljubljeni ŠekspirBudva
11.08.
Zaljubljeni ŠekspirBudva
12.08.
Zelena čoja MontenegraBudva
Reditelj:Nikita Milivojević Vreme početka:19:00
13.08.
Zelena čoja MontenegraBudva
Reditelj:Nikita Milivojević Vreme početka:19:00
14.08.
Cement BeogradBudva
Milan Ramšak Marković
Reditelj: Vreme početka:19:00
15.08.
Cement BeogradBudva
Milan Ramšak Marković
Reditelj: Vreme početka:19:00
16.08.
MagbetPremijera
Viljem Šekspir
Reditelj: Vreme početka:19:30
17.08.
U raljama životaTivat
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:19:00
19.08.
U raljama životaBar
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:19:00
26.08.
Tramvaj zvani željaBrioni
Tenesi Vilijams
Reditelj: Vreme početka:20:00
27.08.
Tramvaj zvani željaBrioni
Tenesi Vilijams
Reditelj: Vreme početka:20:00
28.08.
Tramvaj zvani željaBrioni
Tenesi Vilijams
Reditelj: Vreme početka:20:00
29.08.
Tramvaj zvani željaBrioni
Tenesi Vilijams
Reditelj: Vreme početka:20:00
12.09.
U raljama životaNiš
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:19:00
17.09.
AntigonaSkoplje
Sofokle
Reditelj: Vreme početka:20:00
17.09.
Cement BeogradSNG Ljubljana
Milan Ramšak Marković
Reditelj: Vreme početka:19:00
21.09.
DemokratijaBanja Luka (Nasi dani)
Josif Brodski
Reditelj: Vreme početka:19:30
22.09.
PlastelinBanja Luka (Nasi dani)
Vasilij Sigarev
Reditelj:Marko Torlaković Vreme početka:20:00
23.09.
ČitačBanja Luka (Nasi dani)
Fedor Šili (po motivima romana Bernharda Šlinka)
Reditelj:Boris Liješević Vreme početka:19:00
24.09.
AntigonaBanja Luka (Nasi dani)
Sofokle
Reditelj: Vreme početka:20:00
25.09.
Zaljubljeni ŠekspirBanja Luka (Nasi dani)
26.10.
03.10.
Tramvaj zvani željaTeatar u jednim dejstvu Mladenovac
Tenesi Vilijams
Reditelj: Vreme početka:20:00
15.10.
Divlje mesoSkoplje
Goran Stefanovski
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:19:00
18.10.
Tramvaj zvani željaZoranovi dani Zaječar
Tenesi Vilijams
Reditelj: Vreme početka:20:00
27.10.
Zelena čoja MontenegraPodgorica
Reditelj:Nikita Milivojević Vreme početka:19:00
28.10.
Zelena čoja MontenegraPodgorica
Reditelj:Nikita Milivojević Vreme početka:19:00
29.10.
Zelena čoja MontenegraPodgorica
Reditelj:Nikita Milivojević Vreme početka:19:00
19.11.
KamenZKM
Marijus fon Majenburg
Reditelj: Vreme početka:19:00
20.11.
KamenZKM
Marijus fon Majenburg
Reditelj: Vreme početka:19:00
22.11.
KamenRijeka
Marijus fon Majenburg
Reditelj: Vreme početka:19:00
11.12.
Cement BeogradZKM
Milan Ramšak Marković
Reditelj: Vreme početka:19:00

PREUZMITE REPERTOAR