Kupi kartu, dođi na vreme

Biletarnica BDP-a neće raditi 15, 16 i 17. februara

Велика сцена „Оливера и Раде Марковић“
20.00h

Мала сцена „Предраг Пепи Лаковић”
20.30h

01.02.
Три класе и госпођа Нушић
Владимир Ђурђевић
Редитељ:Милица Краљ Време почетка:20:00
Мој деда је аут
Душан Јанковић
Редитељ:Ђурђа Тешић Време почетка:20:30
02.02.
Три класе и госпођа Нушић
Владимир Ђурђевић
Редитељ:Милица Краљ Време почетка:20:00
Мој деда је аут
Душан Јанковић
Редитељ:Ђурђа Тешић Време почетка:20:30
03.02.
04.02.
Мачка на усијаном лименом крову
Тенеси Вилијамс
Редитељ:Наташа Поплавска Време почетка:20:00
Моје дете
Стојан Срдић
Редитељ:Ана Ђорђевић Време почетка:20:30
05.02.
Мачка на усијаном лименом крову
Тенеси Вилијамс
Редитељ:Наташа Поплавска Време почетка:20:00
Моје дете
Стојан Срдић
Редитељ:Ана Ђорђевић Време почетка:20:30
06.02.
Црна кутија50. извођење
Ана Ђорђевић
Редитељ:Андреј Носов Време почетка:20:00
07.02.
Црна кутија
Ана Ђорђевић
Редитељ:Андреј Носов Време почетка:20:00
08.02.
Црна кутија
Ана Ђорђевић
Редитељ:Андреј Носов Време почетка:20:00
09.02.
Црна кутија
Ана Ђорђевић
Редитељ:Андреј Носов Време почетка:20:00
10.02.
Б.Б. пева: O љубазности овогa света
11.02.
Клошмерл
Габријел Шеваље
Редитељ:Кокан Младеновић Време почетка:20:00
Утопљена душа
Александар Југовић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:30
12.02.
Клошмерл
Габријел Шеваље
Редитељ:Кокан Младеновић Време почетка:20:00
Утопљена душа
Александар Југовић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:30
13.02.
Лилиом
Ференц Молнар
Редитељ:Ана Томовић Време почетка:20:00
Утопљена душа
Александар Југовић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:30
14.02.
Лилиом
Ференц Молнар
Редитељ:Ана Томовић Време почетка:20:00
15.02.
16.02.
17.02.
18.02.
Роман о Лондону
Милош Црњански
Редитељ:Ана Ђорђевић Време почетка:20:00
Драга Јелена
Људмила Разумовска
Редитељ:Миленија Стаменковић, Драгана Удовичић Време почетка:20:30
19.02.
Роман о ЛондонуOtkazano
Милош Црњански
Редитељ:Ана Ђорђевић Време почетка:20:00
Драга Јелена
Људмила Разумовска
Редитељ:Миленија Стаменковић, Драгана Удовичић Време почетка:20:30
20.02.
Ко се боји Вирџиније Вулф
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
Сумрак богова
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
21.02.
Ко се боји Вирџиније Вулф
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
Сумрак богова
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
22.02.
Ко се боји Вирџиније Вулф
Едвард Олби
Редитељ:Ленка Удовички Време почетка:20:00
Сумрак богова
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
23.02.
Сумрак богова
Ивор Мартинић
Редитељ:Јагош Марковић Време почетка:20:30
24.02.
25.02.
Лет изнад кукавичјег гнезда
Кен Кизи/ Дејл Васерман
Редитељ:Жанко Томић Време почетка:20:00
Пластелин
Vasilij Sigarev
Редитељ:Марко Торлаковић Време почетка:20:30
26.02.
Лет изнад кукавичјег гнезда
Кен Кизи/ Дејл Васерман
Редитељ:Жанко Томић Време почетка:20:00
Пластелин
Vasilij Sigarev
Редитељ:Марко Торлаковић Време почетка:20:30
27.02.
Кад су цветале тикве
Драгослав Михаиловић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:00
28.02.
Кад су цветале тикве
Драгослав Михаиловић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:00
29.02.
Кад су цветале тикве
Драгослав Михаиловић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:00

ТРОМЕСЕЧНИ РЕПЕРТОАР

ПРЕУЗМИ ПДФ