Kupi kartu. Dođi na vreme.

Velika scena „Olivera i Rade Marković“
20.00h

Mala scena „Predrag Pepi Laković”
20.30h

01.02.
Tri klase i gospođa Nušić
Vladimir Đurđević
Reditelj:Milica Kralj Vreme početka:20:00
Moj deda je aut
Dušan Janković
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
02.02.
Tri klase i gospođa Nušić
Vladimir Đurđević
Reditelj:Milica Kralj Vreme početka:20:00
Moj deda je aut
Dušan Janković
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
03.02.
04.02.
Mačka na usijanom limenom krovu
Tenesi Vilijams
Reditelj:Nataša Poplavska Vreme početka:20:00
Moje dete
Stojan Srdić
Reditelj:Ana Đorđević Vreme početka:20:30
05.02.
Mačka na usijanom limenom krovu
Tenesi Vilijams
Reditelj:Nataša Poplavska Vreme početka:20:00
Moje dete
Stojan Srdić
Reditelj:Ana Đorđević Vreme početka:20:30
06.02.
Crna kutija50. izvođenje
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:20:00
07.02.
Crna kutija
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:20:00
08.02.
Crna kutija
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:20:00
09.02.
Crna kutija
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:20:00
10.02.
Bertold Breht peva o ljubaznosti ovog sveta
11.02.
Klošmerl
Gabrijel Ševalje
Reditelj:Kokan Mladenović Vreme početka:20:00
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
12.02.
Klošmerl
Gabrijel Ševalje
Reditelj:Kokan Mladenović Vreme početka:20:00
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
13.02.
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj:Ana Tomović Vreme početka:20:00
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
14.02.
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj:Ana Tomović Vreme početka:20:00
15.02.
16.02.
17.02.
18.02.
Roman o Londonu
Miloš Crnjanski
Reditelj:Ana Đorđević Vreme početka:20:00
Draga Jelena
Ljudmila Razumovska
Reditelj:Milenija Stamenković Vreme početka:20:30
19.02.
Roman o Londonu
Miloš Crnjanski
Reditelj:Ana Đorđević Vreme početka:20:00
Draga Jelena
Ljudmila Razumovska
Reditelj:Milenija Stamenković Vreme početka:20:30
20.02.
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
21.02.
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
22.02.
Ko se boji Virdžinije Vulf
Edvard Olbi
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:20:00
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
23.02.
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:20:30
24.02.
25.02.
Let iznad kukavičjeg gnezda
Ken Kizi/ Dejl Vaserman
Reditelj:Žanko Tomić Vreme početka:20:00
Plastelin
Vasilij Sigarev
Reditelj:Marko Torlaković Vreme početka:20:30
26.02.
Let iznad kukavičjeg gnezda
Ken Kizi/ Dejl Vaserman
Reditelj:Žanko Tomić Vreme početka:20:00
Plastelin
Vasilij Sigarev
Reditelj:Marko Torlaković Vreme početka:20:30
27.02.
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
28.02.
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
Igra parova
Matjaž Zupančić
Reditelj:Milica Kralj Vreme početka:20:30
29.02.
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
Igra parova
Matjaž Zupančić
Reditelj:Milica Kralj Vreme početka:20:30

TROMESEČNI REPERTOAR

PREUZMI PDF