REPERTOAR

Biletarnica nece raditi od 31.12-20.01.

Velika scena "Olivera i Rade Marković" u 19.00h

Mala scena "Predrag Pepi Laković" u 19.30h

BDP Globos Arena u 20.00h

                       

Velika scena "Olivera i Rade Marković" u 19.00h

                       

Mala scena "Predrag Pepi Laković" u 19.30h

01.02.
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj: Vreme početka:19:00
02.02.
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj: Vreme početka:19:00
03.02.
04.02.
05.02.
Demokratija
Josif Brodski
Reditelj: Vreme početka:19:30
06.02.
Demokratija
Josif Brodski
Reditelj: Vreme početka:19:30
07.02.
Tiho teče Misisipi
Vladimir Tabašević
Reditelj:Ivica Buljan Vreme početka:19:00
Dan kada ja nije više bilo ja
(Der Tag, als ich nicht ich mehr war) by Roland Schimmelpfennig Performing Rights S. Fischer Verlag GmbH, Frankfurt am Main, Germany; © Roland Šimelpfenig
Reditelj: Vreme početka:19:30
08.02.
Tiho teče Misisipi
Vladimir Tabašević
Reditelj:Ivica Buljan Vreme početka:19:00
Dan kada ja nije više bilo ja
(Der Tag, als ich nicht ich mehr war) by Roland Schimmelpfennig Performing Rights S. Fischer Verlag GmbH, Frankfurt am Main, Germany; © Roland Šimelpfenig
Reditelj: Vreme početka:19:30
09.02.
10.02.
11.02.
12.02.
Cement Beograd
Milan Ramšak Marković
Reditelj: Vreme početka:19:00
Crna kutija
Ana Đorđević (inspirisano filmom "Savršeni stranci" P. Đenovezea)
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:19:00
13.02.
Cement Beograd
Milan Ramšak Marković
Reditelj: Vreme početka:19:00
Crna kutija
Ana Đorđević (inspirisano filmom "Savršeni stranci" P. Đenovezea)
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:19:00
14.02.
15.02.
16.02.
17.02.
Living room
Reditelj: Vreme početka:19:00
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:19:30
18.02.
Living room
Reditelj: Vreme početka:19:00
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:19:30
19.02.
Zelena čoja Montenegra
Reditelj:Nikita Milivojević Vreme početka:19:00
Trpele
Milena Depolo i Boban Skerlić
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:19:30
20.02.
Zelena čoja Montenegra
Reditelj:Nikita Milivojević Vreme početka:19:00
Trpele
Milena Depolo i Boban Skerlić
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:19:30
21.02.
22.02.
U raljama života
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:19:00
23.02.
U raljama života
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:19:00
24.02.
Ružni, prljavi, zli
Slobodan Obradović (po motivima filma E. Skole)
Reditelj: Vreme početka:19:00
25.02.
Ružni, prljavi, zli
Slobodan Obradović (po motivima filma E. Skole)
Reditelj: Vreme početka:19:00
26.02.
Baal
Bertolt Breht
Reditelj:Diego De Brea Vreme početka:19:00
Kišne kapi na vrelom kamenju
Rajner Verner Fasbinder
Reditelj:Jug Đorđević Vreme početka:19:30
27.02.
Baal
Bertolt Breht
Reditelj:Diego De Brea Vreme početka:19:00
Kišne kapi na vrelom kamenju
Rajner Verner Fasbinder
Reditelj:Jug Đorđević Vreme početka:19:30
28.02.

PREUZMITE REPERTOAR

PREUZMI PDF