Купи карту. Дођи на време.

Велика сцена „Оливера и Раде Марковић“
20.00h

Мала сцена „Предраг Пепи Лаковић”
20.30h

01.12.
ЛилиомPremijera, RUTA festival
Ференц Молнар
Редитељ:Ана Томовић Време почетка:20:00
02.12.
Bakhe, Kazalište UlyssesRUTA festival
Euripid
Редитељ:Lenka Udovički
03.12.
Don Kihot, Gradsko pozorište Podgorica / Barski ljetopisRUTA festival
Migel De Servantes
04.12.
Mirna Bosna, Kamerni teatar 55 SarajevoRUTA festival
Boris Lalić
Редитељ:SAŠA PEŠEVSKI
05.12.
Kralj Ibi, Dramski teatar SkopljeRUTA festival
Alfred Žari
Редитељ:Васил Христов
06.12.
Plah udah, MGL LjubljanaRUTA festival
Nejc Gazvoda
07.12.
Лилиом
Ференц Молнар
Редитељ:Ана Томовић Време почетка:20:00
08.12.
Лилиом
Ференц Молнар
Редитељ:Ана Томовић Време почетка:20:00
Пластелин
Vasilij Sigarev
Редитељ:Марко Торлаковић Време почетка:20:30
10.12.
Лилиом
Ференц Молнар
Редитељ:Ана Томовић Време почетка:20:00
Пластелин
Vasilij Sigarev
Редитељ:Марко Торлаковић Време почетка:20:30
11.12
Лилиом
Ференц Молнар
Редитељ:Ана Томовић Време почетка:20:00
Москвичем до пакла
Златко Грушановић
Редитељ:Марија Барна Липковски Време почетка:20:30
12.12.
Лилиом
Ференц Молнар
Редитељ:Ана Томовић Време почетка:20:00
Москвичем до пакла
Златко Грушановић
Редитељ:Марија Барна Липковски Време почетка:20:30
13.12.
Лилиом
Ференц Молнар
Редитељ:Ана Томовић Време почетка:20:00
Москвичем до пакла
Златко Грушановић
Редитељ:Марија Барна Липковски Време почетка:20:30
14.12.
Роман о Лондону
Милош Црњански
Редитељ:Ана Ђорђевић Време почетка:20:00
Не играј на Енглезе
Владимир Ђурђевић
Редитељ:Сташа Копривица Време почетка:20:30
15.12.
Роман о Лондону
Милош Црњански
Редитељ:Ана Ђорђевић Време почетка:20:00
Не играј на ЕнглезеPoslednje izvođenje
Владимир Ђурђевић
Редитељ:Сташа Копривица Време почетка:20:30
17.12.
Мачка на усијаном лименом крову
Тенеси Вилијамс
Редитељ:Наташа Поплавска Време почетка:20:00
Утопљена душа
Александар Југовић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:30
18.12.
Мачка на усијаном лименом крову
Тенеси Вилијамс
Редитељ:Наташа Поплавска Време почетка:20:00
Утопљена душа
Александар Југовић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:30
20.12.
Мачка на усијаном лименом крову
Тенеси Вилијамс
Редитељ:Наташа Поплавска Време почетка:20:00
Утопљена душа
Александар Југовић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:30
21.12.
Три класе и госпођа Нушић
Владимир Ђурђевић
Редитељ:Милица Краљ Време почетка:20:00
Мој деда је аут
Душан Јанковић
Редитељ:Ђурђа Тешић Време почетка:20:30
22.12.
Три класе и госпођа Нушић
Владимир Ђурђевић
Редитељ:Милица Краљ Време почетка:20:00
Мој деда је аут50. izvođenje
Душан Јанковић
Редитељ:Ђурђа Тешић Време почетка:20:30
24.12.
Кад су цветале тикве
Драгослав Михаиловић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:00
Млеко
Василис Кациконурис
Редитељ:Ђурђа Тешић Време почетка:20:30
25.12.
Кад су цветале тикве
Драгослав Михаиловић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:00
Млеко
Василис Кациконурис
Редитељ:Ђурђа Тешић Време почетка:20:30
26.12.
Кад су цветале тикве
Драгослав Михаиловић
Редитељ:Бобан Скерлић Време почетка:20:00
Млеко
Василис Кациконурис
Редитељ:Ђурђа Тешић Време почетка:20:30

ТРОМЕСЕЧНИ РЕПЕРТОАР

ПРЕУЗМИ ПДФ