Do kraja decembra ostvarite POPUST od 20% za online kupovinu za sve predstave u 2020.

Kupi kartu. Dođi na vreme.

Velika scena „Olivera i Rade Marković“
20.00h

Mala scena „Predrag Pepi Laković”
20.30h

01.12.
LiliomPremijera, RUTA festival
Ferenc Molnar
Reditelj:Ana Tomović Vreme početka:20:00
02.12.
Bakhe, Kazalište UlyssesRUTA festival
Euripid
Reditelj:Lenka Udovički
03.12.
Don Kihot, Gradsko pozorište Podgorica / Barski ljetopisRUTA festival
Migel De Servantes
Reditelj:Andraš Urban
04.12.
Mirna Bosna, Kamerni teatar 55 SarajevoRUTA festival
Boris Lalić
Reditelj:SAŠA PEŠEVSKI
05.12.
Kralj Ibi, Dramski teatar SkopljeRUTA festival
Alfred Žari
Reditelj:Vasil Hristov
06.12.
Plah udah, MGL LjubljanaRUTA festival
Nejc Gazvoda
Reditelj:Nejc Gazvoda
07.12.
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj:Ana Tomović Vreme početka:20:00
08.12.
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj:Ana Tomović Vreme početka:20:00
Plastelin
Vasilij Sigarev
Reditelj:Marko Torlaković Vreme početka:20:30
10.12.
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj:Ana Tomović Vreme početka:20:00
Plastelin
Vasilij Sigarev
Reditelj:Marko Torlaković Vreme početka:20:30
11.12
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj:Ana Tomović Vreme početka:20:00
Moskvičem do pakla
Zlatko Grušanović
Reditelj:Marija Barna Lipkovski Vreme početka:20:30
12.12.
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj:Ana Tomović Vreme početka:20:00
Moskvičem do pakla
Zlatko Grušanović
Reditelj:Marija Barna Lipkovski Vreme početka:20:30
13.12.
Liliom
Ferenc Molnar
Reditelj:Ana Tomović Vreme početka:20:00
Moskvičem do pakla
Zlatko Grušanović
Reditelj:Marija Barna Lipkovski Vreme početka:20:30
14.12.
Roman o Londonu
Miloš Crnjanski
Reditelj:Ana Đorđević Vreme početka:20:00
Ne igraj na Engleze
Vladimir Đurđević
Reditelj:Staša Koprivica Vreme početka:20:30
15.12.
Roman o Londonu
Miloš Crnjanski
Reditelj:Ana Đorđević Vreme početka:20:00
Ne igraj na EnglezePoslednje izvođenje
Vladimir Đurđević
Reditelj:Staša Koprivica Vreme početka:20:30
17.12.
Mačka na usijanom limenom krovu
Tenesi Vilijams
Reditelj:Nataša Poplavska Vreme početka:20:00
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
18.12.
Mačka na usijanom limenom krovu
Tenesi Vilijams
Reditelj:Nataša Poplavska Vreme početka:20:00
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
20.12.
Mačka na usijanom limenom krovu
Tenesi Vilijams
Reditelj:Nataša Poplavska Vreme početka:20:00
Utopljena duša
Aleksandar Jugović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:30
21.12.
Tri klase i gospođa Nušić
Vladimir Đurđević
Reditelj:Milica Kralj Vreme početka:20:00
Moj deda je aut
Dušan Janković
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
22.12.
Tri klase i gospođa Nušić
Vladimir Đurđević
Reditelj:Milica Kralj Vreme početka:20:00
Moj deda je aut50. izvođenje
Dušan Janković
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
24.12.
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
Mleko
Vasilis Kacikonuris
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
25.12.
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
Mleko
Vasilis Kacikonuris
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30
26.12.
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:20:00
Mleko
Vasilis Kacikonuris
Reditelj:Đurđa Tešić Vreme početka:20:30

TROMESEČNI REPERTOAR