REPERTOAR

Velika scena "Olivera i Rade Marković" predstave počinju u 19.00h

200 posetilaca po predstavi /Mesta nisu numerisana

Mala scena "Predrag Pepi Laković" predstave počinju u 19.30h

80 posetilaca po predstavi /Mesta nisu numerisana

Radno vreme biletarnice od 10 do 14h i od 18 do 21h osim ponedeljkom

Velika scena „Olivera i Rade Marković”
19.00h

Mala scena „Predrag Pepi Laković”
19.30h

01.04. četvrtak
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:19:30
02.04. petak
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:19:30
03.04. subota
Dan kada ja nije više bilo jaPREMIJERA
(Der Tag, als ich nicht ich mehr war) by Roland Schimmelpfennig Performing Rights S. Fischer Verlag GmbH, Frankfurt am Main, Germany; ©
Reditelj: Vreme početka:19:00
04.04. nedelja
Grupa gospodina Serana, Barselona (BFI)OTKAZANO
Reditelj: Vreme početka:19:30
05.04. ponedeljak
Dan kada ja nije više bilo ja
(Der Tag, als ich nicht ich mehr war) by Roland Schimmelpfennig Performing Rights S. Fischer Verlag GmbH, Frankfurt am Main, Germany; ©
Reditelj: Vreme početka:19:00
06.04. utorak
Tiho teče MisisipiPREMIJERA
Reditelj: Vreme početka:19:00
07.04. sreda
Tiho teče Misisipi
Reditelj: Vreme početka:19:00
08.04. četvrtak
09.04. petak
10.04. subota
11.04. nedelja
Cement BeogradPRETPREMIJERA
Reditelj: Vreme početka:19:00
12.04. ponedeljak
Cement BeogradPREMIJERA
Reditelj: Vreme početka:19:00
13.04. utorak
Fine mrtve d(j)evojke
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:19:00 (april) 19:30 (maj)
14.04. sreda
Fine mrtve d(j)evojke
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:19:00 (april) 19:30 (maj)
15.04. četvrtak
BaalPREMIJERA
Reditelj: Vreme početka:19:00
16.04. petak
Baal
Reditelj: Vreme početka:19:00
17.04. subota
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:19:00
18.04. nedelja
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:19:00
19.04. ponedeljak
20.04. utorak
Crna kutija
Ana Đorđević (inspirisano filmom "Savršeni stranci" P. Đenovezea)
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:19:00
21.04. sreda
Crna kutija
Ana Đorđević (inspirisano filmom "Savršeni stranci" P. Đenovezea)
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:19:00
22.04. četvrtak
23.04. petak
Divlje meso
Reditelj: Vreme početka:19:00
24.04. subota
Divlje mesoPREMIJERA
Reditelj: Vreme početka:19:00
25.04. nedelja
Divlje meso
Reditelj: Vreme početka:19:00
26.04. ponedeljak
Ružni, prljavi, zli
Slobodan Obradović (po motivima filma E. Skole)
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:19:00
27.04. utorak
Ružni, prljavi, zli
Slobodan Obradović (po motivima filma E. Skole)
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:19:00
28.04. sreda
Čitač
Fedor Šili (po motivima romana Bernharda Šlinka)
Reditelj:Boris Liješević Vreme početka:19:00
29.04. četvrtak
Čitač
Fedor Šili (po motivima romana Bernharda Šlinka)
Reditelj:Boris Liješević Vreme početka:19:00
30.04. petak

PREUZMITE REPERTOAR

PREUZMI PDF