REPERTOAR

Velika scena "Olivera i Rade Marković u 16h

200 posetilaca po predstavi /Mesta nisu numerisana

Radno vreme biletarnice od 10 do 14h osim ponedeljkom

BDP arena
21.00h

Velika scena „Olivera i Rade Marković”
16.00h

01.12. utorak
02.12. sreda
03.12. četvrtak
04.12. petak
05.12. subota
Čitač
Reditelj: Vreme početka:16:00
06.12. nedelja
Čitač
Reditelj: Vreme početka:16:00
07.12. ponedeljak
08.12. utorak
09.12. sreda
Kišne kapi na vrelom kamenjupretpremijera
Rajner Verner Fasbinder
Reditelj:Jug Đorđević Vreme početka:16:00
10.12. četvrtak
Kišne kapi na vrelom kamenjupremijera
Rajner Verner Fasbinder
Reditelj:Jug Đorđević Vreme početka:16:00
11.12. petak
Kišne kapi na vrelom kamenju
Rajner Verner Fasbinder
Reditelj:Jug Đorđević Vreme početka:16:00
12.12. subota
Ružni, prljavi, zli
Slobodan Obradović (po motivima filma E. Skole)
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:16:00
13.12. nedelja
Ružni, prljavi, zli
Slobodan Obradović (po motivima filma E. Skole)
Reditelj:Lenka Udovički Vreme početka:16:00
14.12. ponedeljak
15.12. utorak
16.12. sreda
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:16:00
17.12. četvrtak
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:16:00
18.12. petak
Fine mrtve d(j)evojke
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:16:00
19.12. subota
Biće sve gore i gore i gore, moj prijateljuBFI
Reditelj: Vreme početka:16:00
20.12. nedelja
Fine mrtve d(j)evojke
Mate Matišić
Reditelj:Patrik Lazić Vreme početka:16:00
21.12. ponedeljak
22.12. utorak
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:16:00
23.12. sreda
Kad su cvetale tikve
Dragoslav Mihailović
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:16:00
24.12. četvrtak
Kad su cvetale tikve.
Reditelj: Vreme početka:18:00
25.12. petak
Crna kutija
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:16:00
26.12. subota
Crna kutija
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:16:00
27.12. nedelja
Crna kutija
Ana Đorđević
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:16:00

PREUZMITE REPERTOAR