REPERTOAR

Mesta nisu numerisana

                       

Velika scena "Olivera i Rade Marković" u 19.00h

                       

Mala scena "Predrag Pepi Laković" u 19.30h

01.11. ponedeljak
02.11. utorak
Tartif - SNPNaši Dani
Molijer
Reditelj:Igor Vuk Torbica Vreme početka:19:00
03.11. sreda
Veštice iz Salema (SNP)Naši Dani
Artur Miler
Reditelj:Nikita Milivojević Vreme početka:19:00
04.11. četvrtak
Ko je ubio Dženis Džoplin? (SNP)Naši Dani
Tijana Grumić
Reditelj:Sonja Petrović Vreme početka:19:00
05.11. petak
Bura (SNP)Naši Dani
V. Šekspir
Reditelj:Kokan Mladenović Vreme početka:19:00
06.11. subota
Krvave svadbe (SNP)Naši Dani
Federiko Garsija Lorka
Reditelj:Igor Vuk Torbica Vreme početka:19:00
07.11. nedelja
08.11. ponedeljak
Zelena čoja Montenegra
Reditelj: Vreme početka:19:00
09.11. utorak
Zelena čoja MontenegraPremijera
Reditelj: Vreme početka:19:00
10.11. sreda
Zelena čoja Montenegra
Reditelj: Vreme početka:19:00
11.11. četvrtak
12.11. petak
Crna kutija
Ana Đorđević (inspirisano filmom "Savršeni stranci" P. Đenovezea)
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:19:00
13.11. subota
Crna kutija
Ana Đorđević (inspirisano filmom "Savršeni stranci" P. Đenovezea)
Reditelj:Andrej Nosov Vreme početka:19:00
14.11. nedelja
Zelena čoja Montenegra
Reditelj: Vreme početka:19:00
15.11. ponedeljak
Zelena čoja Montenegra
Reditelj: Vreme početka:19:00
16.11. utorak
U raljama života
Reditelj: Vreme početka:19:00
17.11. sreda
U raljama života
Reditelj: Vreme početka:19:00
18.11. četvrtak
Divlje meso
Goran Stefanovski
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:19:00
Trpele100. izvođenje
Milena Depolo i Boban Skerlić
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:19:30
19.11. petak
Divlje meso
Goran Stefanovski
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:19:00
Trpele
Milena Depolo i Boban Skerlić
Reditelj:Boban Skerlić Vreme početka:19:30
20.11. subota
Čitač
Fedor Šili (po motivima romana Bernharda Šlinka)
Reditelj:Boris Liješević Vreme početka:19:00
21.11. nedelja
Čitač
Fedor Šili (po motivima romana Bernharda Šlinka)
Reditelj:Boris Liješević Vreme početka:19:00
22.11. ponedeljak
23.11. utorak
Tiho teče Misisipi
Vladimir Tabašević
Reditelj:Ivica Buljan Vreme početka:19:00
Dan kada ja nije više bilo ja
(Der Tag, als ich nicht ich mehr war) by Roland Schimmelpfennig Performing Rights S. Fischer Verlag GmbH, Frankfurt am Main, Germany; © Roland Šimelpfenig
Reditelj: Vreme početka:19:30
24.11. sreda
Tiho teče Misisipi
Vladimir Tabašević
Reditelj:Ivica Buljan Vreme početka:19:00
Dan kada ja nije više bilo ja
(Der Tag, als ich nicht ich mehr war) by Roland Schimmelpfennig Performing Rights S. Fischer Verlag GmbH, Frankfurt am Main, Germany; © Roland Šimelpfenig
Reditelj: Vreme početka:19:30
25.11. četvrtak
Cement - Zagreb (ZKM)Cement Fest
Reditelj: Vreme početka:19:00
Kišne kapi na vrelom kamenju
Rajner Verner Fasbinder
Reditelj:Jug Đorđević Vreme početka:19:30
26.11. petak
Kišne kapi na vrelom kamenju
Rajner Verner Fasbinder
Reditelj:Jug Đorđević Vreme početka:19:30
27.11. subota
Cement - Ljubljana (SNG)Cement Fest
Reditelj: Vreme početka:19:00
28.11. nedelja
Cement BeogradCement Fest
Milan Ramšak Marković
Reditelj: Vreme početka:19:00
29.11. ponedeljak
Living room
Reditelj: Vreme početka:20:00
30.11. utorak
Living roomRUTA
Reditelj: Vreme početka:20:00
Sumrak bogova
Ivor Martinić
Reditelj:Jagoš Marković Vreme početka:19:30

PREUZMITE REPERTOAR

PREUZMI PDF