MAJ 2014

OKTOBAR 2014
SCENA RADE MARKOVIĆ u 20.00
NOVA SCENA u 20.30
02. ČETVRTAK
Matjaž Zupančič
IGRA PAROVA
03. PETAK
Staša Koprivica
ANĐELI ČUVARI
PRODATO
04. SUBOTA
Vudi Alen
SVIRAJ TO PONOVO, SEM
05. NEDELJA

 
06. PONEDELJAK
Vladimir Đurđević
NE IGRAJ NA ENGLEZE
PRODATO
07. UTORAK
Vladimir Djurdjević
DNEVNA ZAPOVEST
PRODATO
08. SREDA
Henrik Ibzen
LUTKINA KUĆA - NORA (NP Banja Luka)
09. ČETVRTAK
Sajmon Bent
ELING
10. PETAK

Majkl Frejn

IZA KULISA

Gostovanje pozorišta Boško Buha

Martin Mekdona
USAMLJENI ZAPAD
11. SUBOTA
Pedro Almodovar
SVE O MOJOJ MAJCI
12. NEDELJA

Milena Depolo
U STRAHU SU VELIKE OČI

Gostovanje pozorišta Boško Buha - 12h

Milena Depolo i Boban Skerlić
TRPELE
13. PONEDELJAK
Dragoslav Mihajlović
KAD SU CVETALE TIKVE
OTKAZANO
14. UTORAK
Dragoslav Mihajlović
KAD SU CVETALE TIKVE
OTKAZANO
15. SREDA
Vasilis Kacikonuris
MLEKO
16. ČETVRTAK

Jelena Popović
KIŠA

Gostovanje pozorišta Boško Buha

OTKAZANO
17. PETAK
Ivor Martinić
MOJ SIN SAMO MALO SPORIJE HODA
18. SUBOTA

Goldoni
KRČMARICA MIRANDOLINA

Gostovanje pozorišta Boško Buha

Meša Selimović
DERVIŠ I SMRT
PRODATO
19. NEDELJA
PRVI SA ZVEZDAMA                                 UŽIVO IZ BEOGRADSKOG DRAMSKOG POZORIŠTA
 

 
20. PONEDELJAK
Staša Koprivica
ANĐELI ČUVARI
Erik Emanuel Šmit
OSKAR I MAMA ROZ
21. UTORAK
Kolin Higins
HAROLD I MOD
Vladimir Đurđević
NE IGRAJ NA ENGLEZE
PRODATO
22. SREDA

 

 
23. ČETVRTAK
Maja Todorović
DREKAVAC
24. PETAK
Dejvid Lindzi Aber
ZEČJA JAMA
25. SUBOTA
Vudi Alen
SVIRAJ TO PONOVO, SEM
26. NEDELJA
Romen Gari
ŽIVOT JE PRED TOBOM
PRODATO
27. PONEDELJAK

 
28. UTORAK
Dragoslav Mihajlović
KAD SU CVETALE TIKVE
PRODATO
29. SREDA
Dragoslav Mihajlović
KAD SU CVETALE TIKVE
PRODATO
30. ČETVRTAK

 
31. PETAK
Sara Radojković
ZEČEVI SU BRZA HRANA
01. SUBOTA

 
Vasilis Kacikonuris
MLEKO
02. NEDELJA
Kolin Higins
HAROLD I MOD

GOSTOVANJA:

08.10. TRPELE - "Joakimfest" Kragujevac

10.10. TRPELE - Festival "Teatar u jednom dejstvu" DK Mladenovac

15.10. MESEC U PLAMENU - DK Studentski grad

22.10. TRANSILVANIJA - CK Bor

27.10. MOJ SIN SAMO MALO SPORIJE HODA - CK Čačak

01.11. TRPELE - "Žanki u čast" Rabrovo

NOVEMBAR 2014
SCENA RADE MARKOVIĆ u 20.00
NOVA SCENA u 20.30

01. SUBOTA

Vasilis Kacikonuris
MLEKO
02. NEDELJA
Kolin Higins
HAROLD I MOD
Vladimir Đurđević
NE IGRAJ NA ENGLEZE
03. PONEDELJAK
04. UTORAK
Martin Mekdona
USAMLJENI ZAPAD
05. SREDA
Sajmon Bent
ELING
06. ČETVRTAK
Vudi Alen
SVIRAJ TO PONOVO, SEM
07. PETAK
Sanja Domazet
MESEC U PLAMENU
08. SUBOTA
Matjaž Zupančič
IGRA PAROVA
09. NEDELJA
10. PONEDELJAK
11. UTORAK
TRI KLASE I GOSPOĐA NUŠIĆ PREMIJERA
12. SREDA
TRI KLASE I GOSPOĐA NUŠIĆ
13. ČETVRTAK
GOSPOĐA MINISTARKA (B.Buha) Meša Selimović
DERVIŠ I SMRT
14. PETAK
TRI KLASE I GOSPOĐA NUŠIĆ

15. SUBOTA
ALADINOVA ČAROBNA LAMPA (12h) GOSTOVANJE Milena Depolo i Boban Skerlić
TRPELE
16. NEDELJA
PRVI SA ZVEZDAMA                                 UŽIVO IZ BEOGRADSKOG DRAMSKOG POZORIŠTA
17. PONEDELJAK
ĆEIF
18. UTORAK
Dragoslav Mihajlović
KAD SU CVETALE TIKVE
PRODATO
19. SREDA
ČAROBNJAK (NP Sombor) GOSTOVANJE Romen Gari
ŽIVOT JE PRED TOBOM
20. ČETVRTAK
KIŠA (11h i 13h) GOSTOVANJE
21. PETAK
Vladimir Djurdjević
DNEVNA ZAPOVEST
22. SUBOTA
Staša Koprivica
ANĐELI ČUVARI
23. NEDELJA
Dragoslav Mihajlović
KAD SU CVETALE TIKVE
24. PONEDELJAK
Dragoslav Mihajlović
KAD SU CVETALE TIKVE
25. UTORAK
Dragoslav Mihajlović
KAD SU CVETALE TIKVE
26. SREDA
Erik Emanuel Šmit
OSKAR I MAMA ROZ
27. ČETVRTAK
MAGAREĆE GODINE (12h)

NE IGRAJ NA ENGLEZE

28. PETAK
MREŠĆENJE ŠARANA NP Banja Luka GOSTOVANJE
29. SUBOTA
LET IZNAD KUKAVIČJEG GNEZDA PREVARE (MGL Ljubljana) GOSTOVANJE
30. NEDELJA
TRANSILVANIJA

GOSTOVANJA:

01.11. TRPELE - "Žanki u čast" Rabrovo

06.11. TRPELE - "Bez prevoda", Užice

10.11. ŽIVOT JE PRED TOBOM - Aranđelovac

13..11. TRPELE - DK Studentski grad

22..11. TRPELE - Brčko

27 i 28.11. TRPELE - NP Niš

29.11. TRPELE - NP Leskovac