MART 2014

OKTOBAR 2014.
SCENA RADE MARKOVIĆ u 20.00
NOVA SCENA u 20.30
01. ČETVRTAK
Matjaž Zupančič
IGRA PAROVA
02. SREDA
KOMPANIJA MALKA (FRA) BEOGRADSKI FESTIVAL IGRE 
03. ČETVRTAK
KOMPANIJA MALKA (FRA) BEOGRADSKI FESTIVAL IGRE
04. PETAK
Branislav Nušić
OŽALOŠĆENA PORODICA

NP Banja Luka

Vladimir Đurđević
SAVRŠEN KROJ
PRODATO
05. SUBOTA
Vasilis Kacikonuris
MLEKO
06. NEDELJA
MATILDA MONIJE I LA RIBOT (FRA) BEOGRADSKI FESTIVAL IGRE
07. PONEDELJAK
Vladimir Đurđević
NE IGRAJ NA ENGLEZE
PRODATO
08. UTORAK
KOMPANIJA ZAPALA DANZA (ITA) BEOGRADSKI FESTIVAL IGRE
09. SREDA
Sanja Domazet
MESEC U PLAMENU
10. ČETVRTAK
Staža Koprivica
ANĐELI ČUVARI
PRODATO
11. PETAK
Goran Marković
FALSIFIKATOR
OTKAZANO
12. SUBOTA
Vudi Alen
SVIRAJ TO PONOVO, SEM
PRODATO Martin Mekdona
USAMLJENI ZAPAD
13. NEDELJA
Sajmon Bent
ELING
OTKAZANO
14. PONEDELJAK
Maja Todorović
DREKAVAC
15. UTORAK
16. SREDA
Kolin Higins
HAROLD I MOD
17. ČETVRTAK
Pedro Almodovar
SVE O MOJOJ MAJCI
PRODATO
18. PETAK
19. SUBOTA
20. NEDELJA
21. PONEDELJAK
22. UTORAK
Vladimir Đurđević
SAVRŠEN KROJ
PRODATO
23. SREDA
Matjaž Zupančič
IGRA PAROVA
24. ČETVRTAK
25. PETAK
Matjaž Zupančič
DERVIŠ I SMRT
26. SUBOTA
Staša Koprivica
ANĐELI ČUVARI
PRODATO Milena Depolo i Boban Skerlić
TRPELE
PRODATO
27. NEDELJA
Romen Gari
ŽIVOT JE PRED TOBOM
28. PONEDELJAK
29. UTORAK
Kolin Higins
HAROLD I MOD
PRODATO Vladimir Đurđević
NE IGRAJ NA ENGLEZE
PRODATO
30. SREDA
Artur Miler
LET IZNAD KUKAVIČJEG GNEZDA
PRODATO

GOSTOVANJA:

02.04. TRPELE - "Milivojevi Dani" Požarevac

10.04. DERVIŠ I SMRT - DK Vuk Beograd

14.04. MLEKO - DK Studemtski grad

15.04. ANĐELI ČUVARI - "Nušićevi dani" Smederevo

23.04. MOJ SIN SAMO MALO SPORIJE HODA - Kazalište Kermpuh, Zagreb

24.04. MOJ SIN SAMO MALO SPORIJE HODA - HNK Split

28.04. LET IZNAD KUKAVIČJEG GNEZDA - DK Čačak

MAJ 2014.
SCENA RADE MARKOVIĆ u 20.00
NOVA SCENA u 20.30
01. ČETVRTAK
02. PETAK
03. SUBOTA
04. NEDELJA
Staša Koprivica
ANĐELI ČUVARI
05. PONEDELJAK
06. UTORAK
07. SREDA
Vudi Alen
SVIRAJ TO PONOVO, SEM
08. ČETVRTAK
Dragan Nikolić
TRANSILVANIJA
09. PETAK
Vladimir Đurđević
SAVRŠEN KROJ
10. SUBOTA
Ivor Martinić
MOJ SIN SAMO MALO SPORIJE HODA
11. NEDELJA
Matjaž Zupančič
IGRA PAROVA
12. PONEDELJAK
Maja Todorović
DREKAVAC
13. UTORAK
Kolin Higins
HAROLD I MOD
14. SREDA
Dejvid Lindzi
ZEČJA JAMA
15. ČETVRTAK
Milena Depolo i Boban Skerlić
TRPELE
16. PETAK
Sajmon Bent
ELING
Vladimir Đurđević
SAVRŠEN KROJ
17. SUBOTA
Pedro Almodovar
SVE O MOJOJ MAJCI
18. NEDELJA
19. PONEDELJAK
20. UTORAK
Dragoslav Mihailović
KAD SU CVETALE TIKVE
PREMIJERA
21. SREDA
Dragoslav Mihailović
KAD SU CVETALE TIKVE
PREMIJERA
22. ČETVRTAK
Molijer
DON ŽUAN

NP "Toša Jovanović" Zrenjanin

23. PETAK
Dragoslav Mihailović
KAD SU CVETALE TIKVE
24. SUBOTA
Dragoslav Mihailović
KAD SU CVETALE TIKVE
25. NEDELJA
Vladimir Đurđević
DNEVNA ZAPOVEST
26. PONEDELJAK
Artur Miler
LET IZNAD KUKAVIČJEG GNEZDA
Vasilis Kacikonuris
MLEKO
27. UTORAK
Martin Mekdona
USAMLJENI ZAPAD
28. SREDA
Dragan Nikolić
TRANSILVANIJA
Sanja Domazet
MESEC U PLAMENU
30. PETAK
Staša Koprivica
ANĐELI ČUVARI
31. SUBOTA

POZORIŠNI MARATON

11.00h

Matjaž Zupančič
IGRA PAROVA - Nova scena

17.00h

Milena Depolo i Boban Skerlić
TRPELE - Velika scena

17.30h

Matjaž Zupančič
DERVIŠ I SMRT - Nova scena

20.00h

Vladimir Đurđević
SAVRŠEN KROJ
- Nova scena

21.00h

Vladimir Đurđević
NE IGRAJ NA ENGLEZE
- Velika scena

23.30.h

Jasmina Reza
ART
(studenti FDU) - Nova scena
 

GOSTOVANJA:

04-06.05. TRPELE - "Festival malih scena" Rijeka

07.05. Život je pred tobom - DK Studentski grad

01.06. TRPELE - "Sterijino pozorje", Novi Sad