Ансамбл
grb
facebook logo  youtube logo  LAT / ENG

Директор: Слободан Ћустић

Оперативни директор: Бојана Карајовић

Технички директор: Славица Марковић

Глумице


vesna cipcicjadranka selecdanica ristovski

sandra bugarskimilica zaricmilena pavlovic cucilovic

ljubinka klaricpaulina manovnatasa markovic

ivana nikolicmilica isakovicsladjana vlajovic

jelisaveta orasaninaleksandra anja alac

Глумци


slobodan boda ninkovicaleksandar alacslobodan custic

marko-zivicmilan-cucilovicdragisa milojkovic

pavle pekicmilorad damjanovicivan-tomic

daniel sicpetar bencinasavo-radovic

srdjan dedicfilip gajicvladan milic

andrej sepetkovskijovo maksic

Уметничка продукција:

Уметнички секретар: Ана Јелић, Драматург: Маша Стокић, Организатор у уметничком сектору: Марија Батиница, Инспицицјенти: Дејан Поповић, Зоран Милојевић, Зорица Попов, Суфлери: Марија Стојић, Оливера Милосављевић, в.д. Библиотекар: др Биљана Рамић

ТЕХНИЧКИ СЕКТОР

Сценска продукција:

Организатор развоја одржавања: Игор Поповски, Главни столар: Обрад Срећковић, Столар: Живота Симић, Главни бравар: Предраг Панић, Бравари: Зоран Ристић, Горан Писар, Сликар вајар: Бранко Димић, Каширер - мајстор: Бранислав Ристовски

Сценска техника:

Мајстор позорнице: Владимир Радисављевић, Вође стране: Станоје Грујић, Дарко Инђић, Декоратери: Реџеп Кољена, Небојша Брлић, Цуг мајстор: Владимир Лончар, Главни реквизитер: Марко Млађеновић, Реквизитери: Зоран Петровић, Горан Милошевић, Главни гардеробер: Драгана Драгићевић, Гардеробери: Гордана Мартињаш, Драгана Крог, Неда Антонијевић, Мајстор светла: Синиша Чупић, Техничари расвете: Драган Арсенић, Илија Козјак, Небојша Крог, Мајстор тона: Душан Жарков, Тонски техничари: Драган Цветковић, Дарко Илијевски, Мајстор маске и фризераја: Марија Миловановић, Шминкери, фризери, власуљари: Наталија Пантић, Марија Сибиновић, Хигијеничари сцене: Златица Машић, Зорка Матић, Електричар: Бранислав Ђуђић

ОПШТИ СЕКТОР

Административни и финансијски послови:

Секретар позоришта: Снежана Зубић, Набављач: Миленко Ђурић, Портир: Биљана Стаменков, Руководилац књиговодства: Драган Матић, Књиговођа: Дејан Стојановић, Контиста - благајник: Жељко Николић, Билетар: Ида Ђорђевић

Маркетинг:

Руководилац маркетинга: Горан Стојиљковић, Дистрибутер улазница: Марица Вриск, Дизајнер: Слободан Степић

Хонорарни сарадници Позоришта:

Срђан Обреновић, Ивана Јововић, Тамара Христов, Матеја Радисављевић, Драгана Анђелковић, Јована Матић, Милош Милошевић, Владимир Гавранчић, Владимир Бецин, Иренка Панић, Михајло Левин

Гостујући глумци и сарадници:

Милена Дравић, Драган Бјелогрлић, Наташа Нинковић, Анита Манчић, Милош Биковић, Михајло Јанкетић, Предраг Ејдус, Борис Комненић, Војин Ћетковић, Вук Костић, Феђа Стојановић, Љубомир Бандовић, Душанка Стојановић, Неда Арнерић, Небојша Љубишић, Елизабета Ђоревска, Сена Ђоровић, Иван Зарић, Никола Ракочевић, Данина Јевтић, Јелена Ћурувија Ђурица, Сузана Лукић, Бора Ненић, Милош Лазић, Радмила Томовић, Матеја Поповић, Соња Живановић, Данијела Стојковић, Раде Марковић млађи, Миљан Прљета, Миљана Гавриловић, Урош Јаковљевић, Миодраг Радоњић, Жарко Степанов, Небојша Ђорђевић, Азра Ченгић, Добрила Илић, Зоран Ђорђевић, Борис Радмиловић, Драгослав Илић Илке, Владимир Пауновић Бећа, Јелена Ракочевић, Маја Кулунџија Зорое, Биљана Малетић Заверла, Томислав Маги, Анђела Јовановић, Марко Јањић, Хана Селимовић, Оливера Викторовић Ђурашковић, Милош Милић, Милица Гојковић, Милица Гојковић, Марија Миленковић, Танасије Узуновић, Немања Оливерић, Младен Совиљ, Јована Гавриловић, Зијах Соколовић, Бојан Жировић, Маја Ранђић, Милош Петровић, Лазар Ђукић, Лука Миљковић, Павле Јеринић, Јоаким Тасић, Јован Белобрковић, Милица Стефановић, Иван Ђорђевић, Небојша Ђорђевић, Андријана Оливерић, Жељко Максимовић, Катарина Димитријевић, Татјана Кецман, Катарина Марковић, Ненад Јездић

Служба разводника:

Деспот Каматовић, Тамара Шћепановић, Јелена Богдановић, Невена Илић, Ирина Рајковић, Исидора Попов, Александра Арсенић